Experience our new Lafayette showroom — Now Open! Come Visit Us -->
Millwork Brown Sideboard
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The perfect blend of modern sophistication and rustic charm, Millwork has it all. This piece brings the best of the classic and modern together for a truly unique character. Finished in a warm, umber wood tone that brings a glow, this buffet is sure to be the standout of your bedroom. Two side cabinets, an adjustable shelf, three gliding soft-close drawers, and wine rack provide ample space. Framed in a stylish and durable steel base detailing, this piece is the pinnacle of style and functionality.
Product Details
| Collection | Millwork |
|---|---|
| Style | Industrial |
| Type | Buffets |
| Carton Volume | 29.362 |
| Carton Weight | 293.000 lb |
| Product Weight | 293 lb |
| Weight | 293 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 18 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
| Collection | Millwork |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.