Experience our new Lafayette showroom — Now Open! Come Visit Us -->
5/0-6/6 Side Rails
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Product Details
| 5/0-6/6 Side Rails | Constructed of select hardwoods and random matched oak veneer |
|---|---|
| 5/0-6/6 Side Rails | Multi-step vintage linen finish with light wire brushing |
| Dimensions | 78.00″W X 03.00″D X 10.25″H |
| Weight | 39.68 lbs |
| Multi-step vintage linen finish with light wire brushing | Yes |
Additional information
| Weight | 39.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 78 × 10.25 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Vintage Linen |
| Style | Updated Classics |
| Collection | Kensington |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.