Experience our new Lafayette showroom — Now Open! Come Visit Us -->
Lydia Accent Mirror
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Product Details
| Constructed of select hardwood solids and random matched oak veneer | Yes |
|---|---|
| Framed, beveled-edge mirror | Yes |
| Attaches to nightstand with included bolts and two upright support rails | Yes |
| Dimensions | 24.00″W X 02.12″D X 59.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
Additional information
| Weight | 51.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.12 × 24 × 59 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Dark Cabernet |
| Style | Refined Glam |
| Collection | Lydia |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.