Experience our new Lafayette showroom — Now Open! Come Visit Us -->
Pasadena Server
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Product Details
| Constructed of hardwood solid and Oak veneer | Yes |
|---|---|
| Each outside door encloses two adjustable shelves | Yes |
| Center pair of doors enclose two adjustable shelves | Yes |
| Tip restraining hardware | Yes |
| Dimensions | 64.00″W X 18.00″D X 36.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
Additional information
| Weight | 189.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 64 × 36 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Casual Taupe |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Pasadena |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.