Experience our new Lafayette showroom — Now Open! Come Visit Us -->
Lattice Brown Round Dining Table
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Elevate your dining space with the casual sophistication of the Lattice round dining table. Enduring craftsman style captivates the eye with bold architectural shapes and a striking woodgrain pattern. Comfortably seating up to 5 people, this table features a natural oak finish for a touch of inviting warmth. Crafted from high-quality, ethically harvested FSC certified woods, the Lattice round dining table ensures lasting durability and beauty for years of memorable mealtimes.
Product Details
| Collection | Lattice |
|---|---|
| Style | Rustic Farmhouse |
| Type | Dining Tables |
| Carton Volume | 15.785 |
| Carton Weight | 187.000 lb |
| Product Weight | 187 lb |
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 54 × 30 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Rustic Farmhouse |
| Collection | Lattice |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.