Experience our new Lafayette showroom — Now Open! Come Visit Us -->
Hamilton Accent Table
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Flexsteel, White
Description
The Hamilton accent table brings an extra spark of flair that fits into any space. Fashionable and functional, this gleaming brass metal table stands atop an on-trend marble base. Perfectly paired with the Hamilton ottoman, or a statement all its own, this accent table is the missing piece for any modern space.
Product Details
| Collection | Hamilton |
|---|---|
| Style | Modern & Contemporary |
| Type | End Tables |
| Carton Volume | 3.200 |
| Carton Weight | 30.000 lb |
| Product Weight | 30 lb |
| Style | Modern & Contemporary |
| Carton Volume | 3.193 |
Additional information
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 22 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Hamilton |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.