Experience our new Lafayette showroom — Now Open! Come Visit Us -->
Verona Accent Table
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Make a statement with the Verona accent table, designed for those seeking true transitional elegance. Perfectly blending minimalistic simplicity with transitional sophistication, this accent table showcases soft curved details in a delectable medium brown oak finish, with a stone top. Sure to be an enduring staple in your home, the Verona accent table is the ultimate in sophistication.
Product Details
| Collection | Verona |
|---|---|
| Style | Transitional |
| Type | End Tables |
| Carton Volume | 5.058 |
| Carton Weight | 31.020 lb |
| Product Weight | 23.32 lb |
| Weight | 23.32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Verona |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.